Спосіб перший - затягнутий. Так зазвичай розлучаються нерішучі люди, вони кожен раз відкладають на наступний раз серйозну розмова про розрив, триває це може місяцями, а страждають при цьому обидва.
Спосіб другий - тихий. В один прекрасний момент ініціатор розриву без пояснень просто припиняє всі відносини, не відповідає на дзвінки і смски, змінює номер телефону, в рідкісних випадках - переїжджає на нове місце проживання, залишаючи колишнього партнера в невідомості і подиві. Так закінчити відносини просто для ініціатора, але дуже болісно для кинутого.
Спосіб третій - раптовий. Поки один з партнерів насолоджується чудовими на його думку відносинами, іншого - розуміє, що любов пішла. І раптово припиняє відносини, а кинутий партнер не розуміє, в чому причина такої різкої зміни.
Спосіб четвертий - електронний. До цього способу зазвичай вдаються люди несміливі, коли хочуть швидше розлучитися, а зробити це при особистому спілкуванні не вистачає хоробрості. Ось вдаються до допомоги інтернету або мобільного телефону. Відправивши повідомлення в аську, смскою або по електронній пошті, вони відчувають себе вільними, а ось колишній партнер отримує удар по самолюбству, так як вважає себе недостойним відвертої розмови при особистій зустрічі.
Спосіб п'ятий - соціально-мережевий. Це більш жорстокий варіант електронного способу. Збайдужіла партнер виставляє розрив на загальний огляд в інтернеті, залишаючи відповідне повідомлення в блозі колишнього коханого або на його сторінці в соціальній мережі.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як розпізнати у чоловіку альфонса