Звісно, на сто відсотків вони не захистять, але принаймні знизять ризик виникнення захворювання.
онкологія
Доведено, що ризик розвитку деяких форм раку, таких, як рак легені, рак кишківника або рак молочної залози зростає на третину в умовах низької фізичної активності, куріння та ожиріння. Перетворення нормальної клітини на пухлинну відбувається в ході багатоетапного процесу, що зазвичай представляє розвиток передракового стану в злоякісні пухлини.
Ці зміни відбуваються в результаті взаємодії між генетичними факторами людини, несприятливими факторами довкілля та поведінковими факторами ризику. Основою протипухлинного захисту організму є імунна система. Високий рівень імунітету дозволяє людині досить тривалий час залишатися здоровою, навіть за умов несприятливої екологічної обстановки.
Профілактика:
1. Проходження скринінгових оглядів на раннє виявлення захворювань 2. Поліпшення якості харчування 3. Підвищення фізичної активності 4. Відмова від шкідливих звичок
Якщо своєчасно проходити скринінгові медичні огляди, які дозволяють виявити захворювання на ранніх стадіях, то шанси на лікування та продовження життя є у кожного.
І дуже важливо пам'ятати, що рак - це не вирок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дитячі щедрівки і посівалки на Маланки і Василя
Чи можна дітям купатися в ополонці на Водохреща?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою