Міф: Пластикові вікна не екологічніФакт: Багато хто, схопивши на слух тільки назву матеріалу, з якого виготовляють пластикові вікна, полівінілхлорид ПВХ і те, що при виробництві профілю додають свинець і поспішно заявляють, що вони шкідливі для здорoв'я людини. Проте, не всім відомо, що ще 10 років тому, при виробництві пластику великі європейські концерни свинець замінили на екологічно чисті стабілізатори кальцій-цинку, які не є шкідливими, і тим більше небезпечними для здорoв'я. З того часу, матеріал, з якого виготовляють склопакети не містить хімічних добавок, зате форми та моделі таких вікон стають все більш різноманітними, про що детальніше Ви можете дізнатись за посиланням:
http://terraokna.ru/otzyvy.
Варто сказати, що пластик все більше використовується в різних сферах нашого життя: медицині (ємкості для зберігання крові, трубки для годування тощо), побуті (посуд, упаковки та ін.), це можуть бути і деталі автомобілів чи домашніх меблів. Отже, пластикові вікна є безпечними для нашого здoров'я.
Міф: Дерев'яні вікна є екологічно чистими та безпечними для здoров'яФакт: Якщо ви самостійно виготовили вікна, не обробляли їх хімічними речовинами, розчинниками, антисептикати тощо, то звісно, сперечатись не будемо, вони екологічно чисті. Проте дерев'яні вікна, які виготовляються на заводах не претендують на таку характеристику, як "екологічність". Обробку роблять для того, щоб не було набухання, гниття і розтріскування, деревину обробляють клеями, розчинниками, лаками, фарбами, розчинниками і просоченнями. У результаті залишається лише назва «натуральні», ну і природний малюнок і нічого спільного з екологією такі вікна не мають.
Міф: Пластикові вікна "не дихають"Факт: Такий міф породжений тим, що на шибках утворюється конденсат, а це, на думку більшості, говорить про те, що вікна не пропускають повітря, а отже створюють підвищену вологість повітря в домі, що може призвести до грибка. Проте варто відзначити, що запотівають будь-які вікна, і дерев'яні теж, оскільки це не залежить від матеріалу, з якого виготовлена віконна рама, а звичайний фізичний процес.
Щоб позбутись вологості та запотівання вікон, потрібно просто провітрювати приміщення кілька разів на день, що корисно вплине не тільки на атмосферу у вашому домі, а й на ваше здoров'я.