Фахівці кажуть, що цим захворюванням страждає 80% жінок. І щоб його позбутися, треба витратити багато часу, сил і засобів. Звичайно ж, мова йде про молочницю. Чи є способи їй протистояти? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Зверніться до гінеколога
Перший прояв молочниці - відчуття печіння, набряклість і болісний свербіж. Потім на слизовій оболонці з'являється білий наліт і сіруваті сирнисті виділення. Втім, виділень ти можеш і не помітити, адже сильний свербіж змушує посилити заходи гігієни. Однак фізичні страждання не єдина причина для занепокоєння. Кандидоз деколи є першою ознакою серйозних проблем всього організму - від загального зниження імунітету до дисфункції яєчників. Тому до молочниці слід поставитися уважно і не відкладати візит до гінеколога.
Якщо молочниця проявилася вперше, є шанс впоратися з нею лише за допомогою місцевого лікування. Лікар вирішить, які вагінальні свічки тобі більше підійдуть. Дуже ефективні, наприклад, свічки «Мікогал». Якщо ж хвороба «в розквіті», то тут потрібно комплексне лікування: і свічки, і таблетки, - одним словом, будь-які препарати, які лікар вважатиме у цій ситуації необхідними. Пройти курс лікування, ймовірно, доведеться і твоєму партнеру, адже він є нейтральним переносником, здатним інфікувати тебе повторно. А ще під час лікування молочниці фахівці забороняють жити статевим життям днів десять. Інакше все лікування буде не ефективним.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки
Як батькам виховати справжнього чоловіка?
Оладки з цвітної капусти — для дітей і дорослих
Намазка з соняшникового насіння і в'ялених томатів