Інфекційні захворюванняПершою причиною, яку називають фахівці, є інфекційні захворювання шкіри голови - себорея і дерматит. Ці хвороби можуть з'явитися як від зовнішніх збудників, так і від внутрішнього стану організму, наприклад, алергічних реакцій. Щоб зупинити випадіння волосся, яке викликане захворюванням шкіри голови, вам необхідно звернутися до лікаря.
ІмунітетСлабкий імунітет - часта причина випадіння волосся. Це відбувається, коли організм ослаблений. Наприклад, під час частих респіраторних або більш серйозних захворювань інфекційного характеру. Для відновлення імунітету також бажано проконсультуватися з лікарем, який порекомендує, які препарати підійдуть саме вам. Такі препарати зміцнять організм. Також не варто мучити себе дієтами і частіше займатися спортом.
Брак залізаБрак заліза в жіночому організмі виникає через щомісячні крововтрати під час "критичних днів", а також через зловживання новомодними дієтами. Голодування і наступні від нього анемія, сонливість і слабкість організму - ознаки дефіциту заліза в організмі. Щоб справитися з цією проблемою, бажано поповнити баланс заліза. Для цього можна пропити комплекс вітамінів або вживати в їжу більше печінки, риби, яловичого м'яса, яєчних жовтків, житнього хліба, гречаної і вівсяної каші, а також яблучного і гранатового соків.
Постійні стресиЯкщо ви часто піддаєтеся стресу - це одна з головних причин випадіння волосся. Звичайно, якщо це одиничний випадок, то відновлення не змусить себе чекати, але якщо це регулярні нервові потрясіння, то кровообіг слабшає, і волосся інтенсивно випадає. Щоб зупинити випадіння волосся, звичайно, потрібно не нервувати. Але це практично неможливо. Тому, ввечері пийте чай з м'ятою або мелісою, приймайте ванну з травами і обов'язково висипайтеся, оскільки втома також призводить до стресу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масло абрикосових кісточок: корисні властивості для шкіри, волосся та нігтівЛікарські засобиНе секрет, що багато лікарських препаратів мають свої побічні ефекти. Таблетки від підвищеного тиску, протизаплідні, деякі стероїди, антидепресанти, сечогінні і навіть аспірин погано впливають на шкіру голови. Зазвичай після курсу лікування волосяний покрив відновлюється самостійно. Але не завжди. Тому рекомендуємо завжди читати інструкцію препаратів, які будете приймати, і по можливості консультуватися з лікарем про їх заміну на більш нешкідливі.