Джон Келлі встановив, що можна не тільки зупинити зростання ракових пухлин, але і позбутися від них. Він відштовхувався від того, що раковій пухлині для зростання потрібен тваринний білок, і якщо виключити його з раціону пацієнтів, то пухлина перестає рости. Протягом 10 років він пропонував своїм пацієнтам дотримуватися дієти, яка виключає тваринний білок. При цьому він ніяк не обмежував їх в традиційному лікуванні. Пацієнти також проходили хіміо-, променеву терапію і інші процедури за призначенням лікаря.
У тих, хто перейшов на рослинний білок, результати були просто приголомшливими. Пухлина переставала рости, і процес лікування проходив набагато ефективніше. Звичайно, не можна сказати, що одужання відбувалося тільки через дієти, адже пацієнти продовжували комплексний курс лікування. Якщо ж людина починала знову споживати в їжу тваринний білок, то пухлина знову "прокидалася", і хвороба поверталася. Тобто доктор Келлі навчився буквально "включати" і "вимикати" рак.
Однак автор дослідження визнає, що це метод не підходить для онкології підшлункової залози і деяких видів раку шлунка, так як підшлункова сама виділяє тваринний білок, і дієта не впливає на ріст пухлини.
"Багато авторів публікують різні статті і книги, але я б не радив довіряти дослідженням, результати яких наведені без належних доказів та обговорення в науковому середовищі. Здорове харчування - ключ до довголіття, це закон. Але сліпе дотримування жорстких дієт частіше може нашкодити. Сучасній людині потрібно стежити за методами приготування їжі, наприклад, надавати перевагу вареній їжі. Крім того, потрібно хоча б раз на рік перевірятися у профільного лікаря (гінеколога, мамолога, уролога, проктолога) на предмет виявлення злоякісних новоутворень, адже вчасно поставлений діагноз може врятувати вам життя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нестача цинку в організмі: лікуванняДжон Келлі описав свої дослідження в книзі, яка називається "Досить годувати свій рак". У ній він звертається не тільки до звичайних людей, щоб вони краще стежили за своїм здоров'ям, але і до своїх колег, щоб вони задумалися, яким простим може бути рішення складної проблеми.