Причини гормонального збоюПричин гормонального збою в медицині відомо досить багато. У дитячому віці - це часті застуди та ангіни, що підривають стійкість імунної системи дівчинки. Згодом це стає причиною того, що слабка імунна система не може виконувати свої основні функції підтримки здоров'я організму, що загрожує, наприклад, настанням первинної аменореї - коли менструальний цикл не встановлюється.
Що стосується жінок репродуктивного віку, то в цьому випадку причиною виникнення гормонального збою стають вискоблювання в процесі абортів, різні захворювання, що передаються статевим шляхом, пухлини, запалення і різні травми статевих органів.
Як у дитячому, так і в дорослому віці, гормональний збій може проявитися, як наслідок різних захворювань ендокринної системи, а також після перенесених операцій на черевній порожнині і сечостатевих органах.
Діагностика гормонального збоюПриродно, діагностувати гормональний збій на підставі тільки зовнішніх ознак. Для більш повного дослідження цієї проблеми необхідно підійти до неї комплексно - взяти всі необхідні аналізи на гормони, а також провести дослідження стану всіх внутрішніх органів жінки. Так як щитовидна залоза виробляє чималу кількість гормонів, що беруть участь в різних процесах в організмі, необхідно зрозуміти, який з них став причиною появи гормонального збою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікування льоном допомагає при гастритіВ якості інших методів визначення причин гормонального збою служать УЗД внутрішніх органів, лапароскопія, а також гістероскопія.
Інтернет рясніє різними рецептами лікування гормонального збою, але ми радимо вам спершу порадитися з лікарем, позаяк можна ще більше розхитати гормональний фон.