Відбуватися це розмноження може не тільки в кістковому мозку, але і в крові, що проходить по периферії, а також у внутрішніх органах. В результаті чого, пухлина спочатку розростається в кістковому мозку, а потім замінює собою "здорові" процеси утворення крові.
В ході подальшого розвитку недуги, у хворого на рак крові формується безліч захворювань, які пов'язані з:
-Збільшеною ступенем кровоточивості;
-Загальним ослабленням імунної системи;
-Приєднанням ускладнень інфекційного типу.
Альтернативна і більш наукова назва раку крові - лейкоз, а також лейкемія.
Як гостра, так і хронічна форми лейкемії є два різних захворювання гематологічного характеру. На відміну від інших захворювань, гострий тип раку крові ніколи не зможе виявитися хронічною формою лейкемії, а хронічний тип раку крові не зможе виявитися важчим.
Прогноз для лейкозів хронічного типу у багато разів більше позитивний, ніж для гострих форм. Вкрай швидкий, навіть агресивний перебіг лейкозів гострого типу завжди провокує настільки ж стрімке "згасання" пацієнта.
Представлена форма лейкозу:
-Практично не піддається адекватному лікуванню;
-Часто виявляється каталізатором для формування лімфобластного лейкозу (приблизно в 80% випадків).
З таким типом лейкемії, виявленої на пізній стадії, рахунок йде на місяці. У разі своєчасного втручання - від двох до п'яти років.
Хронічні лейкози визначаються більш повільною течією. Однак відбувається це рівно до певного етапу, при якому настає так званий «бластний кризис». В цьому випадку лейкоз хронічного типу за фактом набуває все особливості гострого.
Летальний результат на даному етапі цілком може настати від будь-яких наслідків недуги. Лікарське втручання, надане вчасно, дає можливість на довгі роки і навіть десятиліття, домогтися тривалої ремісії.
Термін життя хворого в разі, якщо він хворий на рак крові, безпосередньо залежить від адекватності лікування, загальної картини і стадії недуги. У найкращому разі, людина може вилікуватися і дожити до похилого віку. Чим молодший пацієнт, тим більше шанси 100% одужання.
Головними причинами, за якими в такому ранньому віці проявляється рак крові, слід вважати два чинники:
-Вплив радіації, а також опромінення матері в якійсь із періодів вагітності;
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клінічна картина туберкульозу кісток
-Дисфункція генетичного характеру (спадковий фактор).