Люди у великих містах майже щодня користуються послугами метрополітену. Про те, як шум у вагоні метро впливає на людський організм - читайте у "Країні здоров'я".
Шум у метро негативно впливає на нервову систему
Виходячи з положень фізики, шум - це безладне коливання часток. Хвилі передаються по воді, повітрю і інших матеріалам. Відчути коливання можна, якщо стати поруч з великим динаміком. За словами вчених, людина відчує дискомфорт, якщо почує звук гучністю 85 децибел. Саме такої сили шум в метро.
Тому фахівці не рекомендують багато часу проводити в підземці. Коли людина знаходиться в шумному середовищі впродовж восьми годин, її слухові рецептори починають гірше працювати. В результаті чоловіки і жінки стають дратівливими.
Від гучного звуку в першу чергу страждає нервова система. Якщо людина годинами проводить час в шумному метро, добираючись до роботи, де її періодично вичитує строгий начальник, то вона втрачає бажання розвиватися і впадає в депресію. Звук в підземці небезпечний тим, що погіршує роботу слухових рецепторів і виснажує нервову систему.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу