Фахівці підкреслюють, якщо ранкове пробудження людини асоціюється з чимось на зразок втоми і розчарування, то не варто піднімати тривогу, оскільки саме так думає більшість, і це абсолютно нормально.
Однак, в разі якщо на думку спадають слова "стрес" або "занепокоєння", то вчені впевнені, що має сенс звернутися до терапевта, щоб дослідити стан і призначити методику лікування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілька порад для легкого пробудженняПовідомляється, що при дайсонії людина відчуває супутні проблеми зі сном. До того ж, незалежно від наявності обов'язків, справ і їхньої кількості впроловж дня відчуття повернутися в ліжко не проходить. Причому такі люди можуть прокидатися дуже легко, проте, труднощі виникають саме з підйомом.
Цікаво, що існує подібний стан, який називається кліноманією. Він не визнаний захворюванням, але люди, які часто відчувають подібний стан, розповідають, що він цілком реальний.
Суть полягає в постійному і неконтрольованому бажанні лежати на шезлонгу або кріслі.
Відзначається, що обидва стани характерні для тих, у кого є психологічні проблеми, найчастіше спостерігається при діагностиці депресії.