Їсти багато крохмалистих овочів. За словами фахівців, потрібно контролювати присутність в своєму харчуванні кукурудзи, бобових, але особливо картоплі. Він дуже багатий крохмалем, який перетравлюється до цукрів і цим сприяє збільшенню ваги, підвищенню ризику цукрового діабету 2-го типу. Що проводилося на Заході дослідження показало, що у людей, які їдять картоплю щодня, ризик діабету вищий на 33%.
Також важливо пам'ятати, що крохмалисті продукти не слід змішувати з вуглеводами - макаронами або рисом.
Перекушувати сухофруктами. Ще одна, здавалося б, корисна звичка харчування. Але не варто забувати, сухофрукти можуть підвищувати цукор в крові. На відміну від свіжих фруктів, в них немає вологи і тому дуже висока концентрація фруктози. Постійно є сухофрукти не потрібно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звички, які призводять до погіршення зоруРегулярно їсти м'ясо. Наявні дані свідчать: щоденні страви з м'ясом в раціоні харчування збільшують ризик діабету на 19%. М'ясо - джерело заліза, а його надлишок руйнує клітини, що виробляють інсулін.
Любов до молока. Велика кількість молочних продуктів в харчуванні, як вважають вчені, пов'язана з підвищеним ризиком порушення імунної системи. У таких продуктах присутні фрагменти тваринних білків, які можуть на неї негативно впливати і провокувати імунні атаки на інші органи. Якщо імунна система атакує підшлункову залозу, може розвинутися діабет другого типу.
Захоплюватися готовою їжею. Постійне вживання їжі, яка не потребує приготування, підвищує ризик розвитку діабету другого типу на 51%. Основну роль в цьому відіграє надлишок консервантів і солі.