Гіпотиреоз. Надлишкова активність щитоподібної залози впливає на всі процеси організму, швидкість яких стає аномальною. Гіпотиреоз може викликати і тремор кінцівок. В середньому, відбувається близько 10 характерних тремтінь на секунду. Зачіпаються ноги, щелепи, губи, голова і тулуб.
Хвороба Паркінсона. Прогресуючий неврологічний розлад, викликаний дефіцитом нейротрансмітера дофаміну, який контролює рухливість. Найчастіше викликає тремор рук, ніг і пальців, характеризується порушенням стійкості при русі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тремтіння кінцівок: про що сигналізує ця хворобаСімейна історія. Генетичні мутації також можуть бути причиною розвитку тремору кінцівок в літньому віці. Зазвичай порушення більш виражені в одній половині тіла. Наприклад, вони проявляються постійним тремтінням голови вгору-вниз, так і з одного боку в інший. Посилювати прояви тремору можуть такі чинники, як стрес, кофеїн, втома і екстремальні температури.
Розсіяний склероз. Часто виявляється так званим динамічним або інтенційний тремор, який характеризується тремтінням кінцівок при довільних рухах. Розсіяний склероз - це прогресуючий неврологічний розлад нервової системи, при якому організм атакує спеціальну оболонку нервів.
Хвороба Вільсона. Спадкове захворювання, викликане скупченням міді в печінці. Характеризується втомою, порушеннями мови, скутістю м'язів, зміною кольору очей, жовтизною шкіри і іноді тремором.