Гінеколог Алісса Двек нагадує, що вологий і теплий клімат ідеально підходить для мікробів. Такий клімат в ділянці геніталій може виникати, коли до них абсолютно немає доступу повітря, і він з великою ймовірністю утворюється при постійному носінні нижньої білизни, стверджує лікар.
Доктор Двек констатує, що протягом дня більшість жінок носять нижню білизну, поверх якої надіто ще що-небудь облягаюче: наприклад, колготи, легінси, джинси. Це означає, що повітря взагалі не потрапляє в ділянку геніталій. Тим часом, саме свіже повітря гарантує захист від розмноження грибків і виникнення інфекції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жіноча білизна: точка зору лікарів"Жінкам, у яких часто виникають проблеми з грибковими інфекціями або абсцесами, як правило, краще носити тільки бавовняну нижню білизну, адже вона більш проникна для повітря, ніж синтетичні тканини. На ніч їм рекомендується утримуватися від нижньої білизни", - каже фахівець.
Єдиний недолік сну без білизни: доводиться частіше міняти простирадла. Їх необхідно міняти і прати мінімум раз на тиждень.
Як же бути тим, хто не може спати без білизни? Є люди, які не люблять відчуття голої шкіри під ковдрою або схильні до замерзання: для них питання про оголений сон виключене, підкреслює фахівець. Алісса Двек пояснила, що в таких випадках бажано носити щось повітряне, наприклад, чоловічі боксери або широкі піжамні штани, які дають можливість обходитися без нижньої білизни під ними.