Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Дисплазія кульшового суглоба

Категорія: 

Дисплазією кульшового суглоба називаю генетично обумовлену хворобу, а точніше вроджену, яка характеризується неправильним розвитком і зростанням кістково - хрящових з'єднань стегнових і тазових кісток.

При нормальному розвитку головка стегнової кістки разом з шийкою правильно лягати в западину тазу. При даному захворюванні правильне розташування цих елементів значно порушується відносно один одного. В результаті це призводить до повного порушення опорно - рухової функції кульшового зчленування.

Фахівці виділяють кілька різновидів пошкодження:
- підвивих (тазостегновий суглоб недорозвинений настільки, що голівка стегна зміщується в будь-яку сторону від западини);
- предвывих (тазостегновий суглоб повністю недорозвинений, при цьому головка стегнової кістки досить щільно входить на своє місце);
- вивих (тазостегновий суглоб недорозвинений настільки, що головка повністю виходить за межі западини тазу, перебуваючи поруч. Зазначимо, що при даній формі опорно - двингательные функції порушуються повністю).

Однієї єдиної причини не існує, потрібно розглядати цілий комплекс різних факторів: літній вік, перша половина вагітності, незбалансоване харчування матері, ускладнена спадковість і погана екологія.

Симптоми дисплазії зазвичай виявляють уже в пологовому будинку без наявності рентгенівського знімка. Для перевірки дитину кладуть на спинку і розводять ніжки в сторони під потрібним кутом.

У деяких випадках можливе візуальне виявлення захворювання, при це одна ніжка трохи коротша за другу.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus