Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Парацистит

Категорія: 

Парациститом називають запальний процес околопузырной жирової клітковини. Розділяють два різновиди хвороби: переднепузырный і позадипузырный парацистит. У разі, якщо запальний процес активно поширюється на всю паравезикальную клітковину, тоді мова йде про тотальне парацистите.

Основні причини парацистита


Інфекція може проникати в паравезикальную клітковину зовні при травмуванні тазових кісток, яке ускладнене остеомієліт, з сечового міхура - при важкому гнійно - запальному процесі в ньому, способом переходу запального процесу з розташованих поруч органів, при дефектах сечового міхура в процесі гінекологічних операцій, гематогенним шляхом при наявності віддаленого гнійного джерела в людському організмі. Зазначимо, що останнім часом парацистит є досить рідкісним захворюванням, у зв'язку з успішним лікуванням циститу.

Виділяють гострий і хронічний парацистит. При гострому парацистите спостерігається підвищена температура тіла, слабкість, пітливість, озноб. В області живота над лобком може утворюватися болюча припухлість. При цьому відзначається прискорене сечовипускання.

Точний діагноз може поставити лише спеціаліст на основі досліджень і цистоскопії. При цистоскопії можна виявити вдавлення стін сечового міхура, при прориві гною в сечовий міхур утворюється свищ в стінці міхура. При виникненні вищезгаданих симптомів рекомендуємо звернутися до фахівця за консультацією.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus