Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Травми гортані

Категорія: 

Завжди небезпечні (шок, ядуха, кровотеча). Хворого необхідно якомога швидше доставити у ЛОР- відділення. Навіть не дуже сильний удар по гортані може рефлекторно викликати стан непритомності або навіть спричинитися до смерті. Тяжкі травми часто супроводжуються розривами слизової оболонки гортані, що небезпечно з огляду на можливі ускладнення. Небезпечні також колоті та різані рани гортані (кровотеча, емфізема, перихондрит), хоча при цьому рана на шкірі може бути невеликою.
Клініка. Переломи хрящів гортані проявляються крепітацією при пальпації; розриви слизової оболонки - домішками крові в слизу, кашлем, підшкірною емфіземою, ядухою різного ступеня.
Лікування проводять відповідні фахівці. Воно полягає у боротьбі з шоком, захисті від інфекції (антибіотики), оперативному втручанні (трахеотомія, репозиція відламків хряща, накладання швів на слизову оболонку тощо).
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus