Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиДекаметоксин В

ТОВ «ЛГЗ «Тетерів»


Інструкція


Склад лікарського засобу.

Діюча речовина: декаметоксин;

100 мл розчину містять декаметоксину (в перерахунку на суху речовину) 0,02 г;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода очищена.

Лікарська форма.

Розчин для зовнішнього застосування 0,02 %, водний.

Прозора безбарвна рідина.

Назва і місцезнаходження заявника.

ТОВ «Фаргомед»

Київська обл., смт. Іванків, вул. Фрунзе, 53

Назва і місцезнаходження виробника.

ТОВ «ЛГЗ «Тетерів»

Київська обл., смт. Іванків, вул. Фрунзе, 49

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби.

Код АТС D08A J10**.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Декаметоксин ([1,10-дека метилен-(N,N-диметилментоксикарбонілметил) амонію дихлорид]) – антисептичний засіб, біс-четвертинна амонієва похідна. Концентруючись на цитоплазматичній мембрані мікробної клітини, поєднується з фосфатидними групами ліпідів мембрани та порушує її проникність.

Декаметоксин виявляє виражену бактерицидну дію на стафілококи, стрептококи, дифтерійну та синьо гнійну палички, фунгіцидну дію на дріжджові гриби, збудники епідермофітії, трихофітії, мікроспорії, еритразми, деякі види пліснявих грибів (аспергіли, пеніцили), антипротозойну дію на трихомонади, лямблії. Утворення стійких до декаметоксину форм мікро організмів при тривалому застосуванні відбувається повільно. Бактеріостатичні (фунгістатичні) концентрації препарату близькі до його бактерицидних (фунгіцидних), вірицидних, антипротозойних концентрацій.

Фармакокінетика. Препарат при зовнішньому застосуванні у вигляді промивань або примочок практично не всмоктується крізь неушкоджену шкіру, зі слизових оболонок та раневих поверхонь.

Показання для застосування. Місцеве лікування захворювань слизової оболонки ротової порожнини (стоматит, виразково-некротичний гінгівіт, пародонтит, кандидоз слизової оболонки ротової порожнини); хронічний тонзиліт, ангіна, неспецифічний виразковий коліт, пара проктит.

У гінекологічній практиці – лікування кандидозу слизової оболонки вагіни.

Дезінфекція шкіри рук медперcоналу, гумових рукавичок при обстеженні хворих та виконанні медичних маніпуляцій та оперативних втручань невеликого об’єму, перед стерилізаційна дезінфекція медичних інструментів з металу, гуми, полімерних матеріалів та скла.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Не допускати потрапляння препарату на слизові оболонки очей. При випадковому потраплянні в очі слід змити його великою кількістю проточної води.

Особливі застереження. Підігрівання препарату до 38 °С перед застосуванням підвищує ефективність його дії.

Досвід застосування дітям, жінкам в період вагітності та лактації відсутній.

Спосіб застосування та дози. Для лікування проктиту та виразкового коліту теплий розчин вводять дорослим у клізмі по 50-100 мл 2 рази на добу до повного усунення симптомів загострення захворювання. Свищі при хронічному пара проктиті промивають розчином щоденно протягом 3-4 днів.

При ураженнях слизової оболонки ротової порожнини застосовують у вигляді аплікацій дорослим по 25-50 мл протягом 10-15 хв. або полоскань (100-150 мл). При дистрофічно-запальній формі пародонтозу І-ІІ ступеня у фазі загострення у дорослих проводять ірригацію теплим розчином патологічних карманів ясен (50-70 мл) або аплікації на ясна до зменшення вираженості запальних явищ. Хворим з кандидозом слизової оболонки ротової порожнини, виразково-некротичним гінгівітом призначають полоскання ротової порожнини (дорослим 100-150 мл) 4 рази на добу протягом 5-10 днів.

При хронічному тонзиліті, ангіні проводять промивання лакун мигдаликів (дорослим 50-75 мл на промивання).

Для лікування кандидозних вагінітів препарат застосовують у вигляді спринцювань (50-100 мл підігрітого до 38 °С препарату 3 рази на добу).

Дезінфекцію шкіри рук, гумових рукавичок проводять шляхом нанесення та

рівномірного розподілу 5-10 мл препарату на попередньо вимитій поверхні, що підлягає дезінфекції, Час експозиції – 5 хв.

Очищений медичний інструментарій, загубники, трубки з металу, гуми, полімерних матеріалів та скла дезінфікують шляхом занурення у розчин на 30 хв.

Передозування. У зв’язку з відсутністю системної абсорбції випадки передозування не відмічені.

Побічні ефекти. Можлива поява висипань на шкірі.

У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря!

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Декаметоксин – катіонна поверхнево активна речовина, тому він не сумісний з милом та іншими аніонними речовинами.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. При температурі від 15 º С до 25 º С, у захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 100 мл у банках скляних та флаконах полімерних.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Дата останнього перегляду.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus