Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиЕлектролітів-153 розчин

ДП Фарматрейд, Україна


Електролітів-153 розчин

Код: B05BB01

Онкологічні


Інструкція


Склад:

Діючі речовини 100 мл ін фузійного розчину містять натрію хлориду – 0,526 г, калію хлориду - 0,037 г, кальцію хлориду гексагідрату - 0,055 г, магнію хлориду гексагідрату - 0,03 г, натрію ацетату три гідрату – 0,68 г;

іонний склад, ммоль/л: Na+ - 140; К+ - 5; Са2+ - 2,5; Мg2+ - 1,5; СI- - 103; CH3COO- - 50;

допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.

Лікарська форма. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Розчини для внутрішньо венного введення. Електроліти.

Код АТС В 05В В 01.

Клінічні характеристики.

Показання. Ізо- і гіпотонічна дегідратація, гіпонатріємія, гіпохлоремія, інтоксикації різної етіології, великі опіки, шок, тривала діарея, багаторазове блювання, масивні крововтрати, тривалі гарячкові стани, неможливість перорального введення необхідної добової норми води та електролітів, розчинення концентратів лікарських засобів для парентерального застосування.

Протипоказання. Гіпергідратація, гіпертонічна дегідратація, високий рівень у крові іонів, які входять до складу препарату, небезпека розвитку набряку мозку та легень, лікування великими дозами кортикостероїдів. Відносним протипоказанням є виражені порушення видільної функції нирок, декомпенсовані вади серця.

Спосіб застосування та дози. Призначають внутрішньо венно. Дорослим вводять внутрішньо венно краплинно зі швидкістю 4-8 мл/кг/год в об’ємі до 2 л залежно від добової потреби, маси тіла, величини втрати рідини та електролітів. Максимальна добова доза - 30 мл/кг маси тіла.

Побічні реакції. Внутрішньо венне введення у великій кількості може спричинити розвиток гіпергідратації, гіпернатріємії, гіперкаліємії, гіпермагніємії, гіперхлоремії.

Передозування. Можливий розвиток гіпергідратації, хлоридного ацидозу і гіпернатріємії. При розвитку зазначених станів припиняють введення препарату. При явищах гіпергідратації призначають сечогінні або проносні засоби, при гіперволемії - застосовують методи поза ниркового очищення, при комбінації позаклітинної гіпергідратації з внутрішньоклітинною дегідратацією, а також при гіпернатріємії, вводять 5 % розчин глюкози.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату можливе тільки в тому випадку, якщо очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плоду.

Дані про надходження препарату у материнське молоко відсутні, проте необхідно з обережністю застосовувати препарат у період годування груддю.

Діти. Досвід застосування у дітей відсутній.

Особливості застосування. З метою підвищення ефективності дезінтоксикаційної і протиде гідратаційної терапії розчин можна призначати одночасно з 5 % розчином глюкози, гемотрансфузіями, переливанням плазми та плазмозамінників. При введенні у високих дозах (більш ніж 500 мл/добу) необхідно контролю вати вміст електролітів у плазмі та сечі. З обережністю застосовувати при порушеннях функцій нирок.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Сумісний із препаратами базисної терапії.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат відновлює водно-сольовий баланс і ліквідує дефіцит рідини в організмі людини, що виникає при дегідратації або у зв'язку з акумуляцією позаклітинної рідини у вогнищах великих опіків та травм, порожнинних операцій, перитоніту тощо.

Препарат поліпшує реологічні властивості крові та перфузію тканин, підвищує ефективність гемотранс фузійних заходів при масивних крововтратах та тяжких формах шоку.

Виявляє також дезінтоксикаційний ефект внаслідок короткочасного підвищення об’єму рідини, зниження концентрації токсичних продуктів у крові з активацією діурезу.

Фармакокінетика. Швидко виводиться із судинної системи.

Фармацевтичні характеристики:

основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина;

теоретична осмолярність - 302 мосмоль/л.

Несумісність. Не встановлена.

Термін придатності – 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка. По 100 мл, 200 мл, 250 мл, 400 мл, 500 мл у полівінілхлоридному контейнері.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ДП “Фарматрейд”.

Місцезнаходження. 82111, Україна, м. Дрогобич, вул. Самбірська, 85.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus