Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиХемсі

-


Хемсі

Код: B03AE10

Онкологічні


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізіко-хімічні властивості: темно-червоні желатинові капсули, що містять світло-коричневий порошок;

склад: 1 капсула містить: заліза фумарату 200 мг, цинку сульфату 66 мг,

фолієвої кислоти 1,5 мг, ціанокобаламіну 15 мкг;

допоміжні речовини: гіпомелоза, лактоза, спирт ізопропіловий, тальк, етилцелюлоза).

Форма випуску.

Капсули.

Фармакотерапевтична група.

Комбіновані антианемічні засоби. В 03А Е 10.

Фармакологічні властивості.

Капсули “Хемсі” містять комплекс активних речовин, які необхідні для кровотворення, підтримки життєво важливих функцій організму та використовуються для профілактики і лікування анемічних станів.

Залізо входить до складу гемоглобіну та забезпечує транспорт кисню вкрові. Щоденна потреба організму в залізі становить близько 2 - 3 мг та підвищується під час вагітності, лактації, при менструації, крововтратах, вперіод активного росту організму та хронічних інфекціях. Приблизно 10 - 15% основного заліза, що надходить перорально, всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Капсули “Хемсі” містять 65 мг основного заліза, із яких близько 9,6 мг всмоктується, що задовольняє щоденні потреби пацієнтів з анемією.

Цинк - необхідна складова всіх тканин організму, яка потрібна для функціонування більшості ферментних систем.

Фолієва кислота та вітамін В12 (ціанокобаламін) – важливі чинники еритропоезу, синтезу амін окислот та нуклеїнових кислот, пуринового тапіримідинового обміну. Вони необхідні для процесу кровотворення та дозрівання еритроцитів. При нестачі фолієвої кислоти розвивається мегалобластна анемія, що обумовлена мегалобластним типом кровотворення. Вона також необхідна при вагітності для нормального розвитку нервової системи плода.

Показання для застосування.

Лікування та профілактика залізо- тафолієво дефіцитних анемій. Показаний при хронічній крововтраті, різкому схудненні, хронічних інфекціях, опіковій хворобі. У жінок при місячних, менорагії, другому – третьому триместрах вагітності та лактації. А також після операцій на шлунку, при гіпохлоргідрії, целіакії, хворобі Крона, ентеритах, пелагрі, гельмінтозах, синдромі мальабсорбції, парентеральному харчуванні.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям після 12 років: для профілактики та лікування легкого ступеня важкості анемій - одна капсула“Хемсі” один раз на добу після прийому їжі. При середньому та важкому ступенях– одна капсула двічі на добу.

Протипоказання та особливості застосування.

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Гостра пептична виразка шлунка та дванадцяти палої кишки, гострі запальні захворювання кишечнику, гіпо-, а пластична та гемолітична анемія, гемохроматоз, гемосидероз.

Не слід призначати Хемсі при повторних переливаннях крові та при призначенні препаратів заліза парентерально. Слід обережно призначати препарат пацієнтам з порушеннями функції печінки та нирок, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, ревматоїдному артриті, гемоглобінопатіях та порушеннях обміну заліза.

Побічна дія.

Звичайно переноситься добре. Побічні ефекти можуть включати шлунково-кишковий дискомфорт, біль в епігастрії, діарею, блювання та запор, які проходять протягом кількох годин. Вірогідність виникнення їх зменшується, якщо препарат приймати під час чи відразу після прйому їжі. Під час терапії Хемсі випорожнення можуть стати темними або чорними.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

При прийомі Хемсі у поєднанні з антацидами, препаратами кальцію, тетрациклінами, холестираміном, циметидином, а також препаратами, що включають карбонати, гідро карбонати, фосфати, оксолати знижується адсорбція заліза вшлунково-кишковому тракті. Це стосується також молочних продуктів, яєць, кави, чаю та продуктів, що містять грубу клітковину. Тому препарати заліза слід приймати за 1 годину до, або через 2 години після прийому цих ліків та продуктів. Солі заліза можуть також зменшувати поглинання інших лікарських засобів, таких як леводопа, метилдопа, пеніциламін, фторхінолони. Не поєднується з метотрексатом, піриметаміном, триамтереном та триметопримом.

Передозування.

Тривале застосування високих доз заліза призводить до його передозування, що може проявитися симптомами гострого отруєння тагемосидерозом. При передозуванні – симптоматичне лікування, специфічним антидотом заліза є дефероксамін, хелатний агент.

Умови та термін зберігання.

Зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці, недоступному для дітей. Термін придатності - 1,5 року.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus