Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиОбліпихова мазь

Товариство з обмеженою відповідальністю “Фітолік”


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: мазь оранжевого-червоного кольору, з характерним запахом;

склад: 1 г мазі містить олії обліпихової 0,9 г;

допоміжна речовина: аеросил А-380.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що сприяють загоюванню (рубцюванню) ран.

Код АТС D03А Х 50**.

Фармакологічні властивості. Обліпихова мазь завдяки наявності в ній жиророзчинних біоантиокислювачів зменшує інтенсивність вільно радикальних процесів і захищає від ушкодження клітинні та субклітинні мембрани. Препарат стимулює репаративні процеси і прискорює загоювання ушкоджених тканин, справляє певну антибактеріальну (бактеріостатичну) дію.

Показання для застосування. Лікування променевих уражень шкіри та слизових оболонок, кольпітів, ендоцервіцитів, ерозій шийки матки, при патологічних процесах прямої кишки (ерозивно-виразкові, катаральні та атрофічні проктити, сфінктери ти, тріщини ануса, геморой).

Спосіб застосування та дози. Обліпихову мазь застосовують зовнішньо при променевих та інших ураженнях шкіри та слизових оболонок. При патологічних ураженнях шкіри мазь наносять скляною лопаткою, шпателем або тампонами, попередньо очистивши уражену ділянку від некротичних тканин. Препарат наносять 1-3 рази на добу (до появи грануляцій). На оброблені ділянки шкіри можна накладати лікувальну пов’язку. При кольпітах та ендоцервіцитах стінки піхви змазують обліпиховою маззю після попереднього очищення їх ватними кульками. При ерозіях шийки матки тампони з маззю щільно притискують до ерозованої поверхні, міняючи їх щоденно. Курс лікування кольпітів – 10-15 процедур, ендоцервіцитів і ерозій – 8-12 процедур. За необхідності – повторний курс через 4-6 тижнів.

Побічна дія. Відсутня, але при лікуванні опіків шкіри та слизових оболонок відчувається печіння, можливі короткотривалі прояви місцево-подразнюючої дії у вигляді гіперемії зони аплікації.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату.

Передозування. Не встановлено.

Особливості застосування. Перед нанесенням мазі уражені ділянки необхідно очистити від некротичних мас.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі 8 - 15 °С. Термін придатності – 2 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 40 г мазі в тубі алюмінієвій з мембраною.

Виробник. Товариство з обмеженою відповідальністю “Фітолік”.

Адреса. Україна, 76026, м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 183, корп.1.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus