Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиПаркон

ТОВ РУСИЧІ-ФАРМА, РФ


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: безбарвна, прозора рідина, без запаху;

склад: 1 мл розчину містить 0,1 мг перекису водню;

допоміжні речовини (розчин стабілізаторів): кислота бензойна; маніт; динатрієва сіль кислоти етилендіамінтетраоцтової (трилон Б), вода очищена.

Форма випуску. Спрей назальний.

Фармакотерапевтична група. Протипаркінсонічні засоби. Код ATC N04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Протипаркінсонічний засіб рефлекторної дії. Основна діюча речовина - низько дозований перекис водню. Діє переважно на рецептори вомероназального органу, що знаходиться в носовій порожнині. Ці рецептори мають прямі анатомічні і функціональні зв'язки з проміжним мозком і базальними гангліями, нейрохімічні зміни в яких мають прямий та непрямий вплив на виникнення і розвиток хвороби Паркінсона, а також деяких інших порушень екстра пірамідної системи головного мозку.

Перекис водню в концентрації, що вводиться, системної дії не має.

Перекис водню, що аплікується в ділянці рецепторів носової порожнини, рефлекторним

шляхом індукує ендогенні механізми інгібування, переважно МАО-В базальних гангліїв. Крім того, один з механізмів дії пов'язаний з активацією дофамінових рецепторів (результат пригнічення лактотропної функції аденогіпофіза).

Одночасно індукуються ендогенні механізми інгібування МАО-А гіпоталамуса, з чим можуть бути пов'язані антидепресивні ефекти препарату.

Під впливом препарату зменшується тремор, ригідність, пропульсія при ходьбі, сальність шкіри і маскоподібність обличчя, монотонність мови, збільшується можливість побутового самообслуговування.

Фармакокінетика. Протягом декількох мікросекунд після нанесення перекис водню руйнується каталазою, що міститься в носовому слизі, з утворенням води і молекулярного кисню. Системної дії не має.

Показання для застосування. У складі комплексної терапії паркінсонізму різного генезу (переважно тремтильної форми).

Спосіб застосування та дози.

До складу препарату входять: розчин 1, який містить перекис водню, та розчин 2 (розчин стабілізаторів), який містить кислоту бензойну, маніт, динатрієву сіль кислоти етилендіамінтетраоцтової (трилон Б).

Спосіб приготування лікарського розчину:

1. а) для поліетиленового тюбика-крапельниці (розчин 1): докрутити до упору захисний ковпачок для одержання краплинного отвору. Ввести наконечник тюбика-крапельниці в попередньо відкритий скляний флакон з розчином стабілізаторів, який додається (розчин 2). Надавлюючи на бічні стінки поліетиленового тюбика-крапельниці, видавити весь вміст у скляний флакон;

б) для пластикового флакона з кришкою-крапельницею (розчин 1): відвернути захисний ковпачок з голівки і ввести наконечник кришки-крапельниці в попередньо відкритий скляний флакон з розчином стабілізаторів, який додається (розчин 2). Надавлюючи на бічні стінки пластикового флакона, видавити весь вміст у скляний флакон;

2. На скляний флакон нагвинтити пробку-помпу, обережно струснути флакон для перемішування рідини. Придержуючи пальцями широкий обідок пробки-помпи, зняти з пробки-помпи захисний ковпачок, направити вертикально вгору і 2-3 рази натиснути на широкий обідок пробки-помпи для пробного випуску розпиленої рідини в повітря (це необхідно для заповнення розпилювальної голівки лікарською сумішшю).

Препарат готовий до вживання.

Спрей назальний упорскують дорослим по 2 рази в кожну ніздрю з інтервалом між упорскуваннями 10-15 сек 3 рази на добу (ранком, удень і ввечері) незалежно від прийому їжі і стану носоглотки (нежить не є протипоказанням для упорскування).

Курс лікування триває від 4 тижнів до 4 місяців і більше (при позитивній динаміці). Між курсами можливі перерви в лікуванні до 3 тижнів.

Побічна дія. Минущий головний біль, риніт.

Протипоказання. Гіпер чутливість до складових речовин препарату, ниркова недостатність.

Передозування. Про передозування повідомлень немає.

Особливості застосування. З обережністю застосовувати при тяжкій серцевій недостатності, геморагічному інсульті, тромбофлебіті.

Препарат меншою мірою ефективний при а кінетичній та ригідній формі синдрому паркінсонізму.

Тривале застосування дозволяє значно зменшити дозу основного протипаркінсонічного препарату, аж до його відміни.

Досвід застосування для лікування дітей, вагітних і жінок, які годують груддю, відсутній.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується одночасне застосування з необоротними інгібіторами МАО-В (селегіліном і його похідними).

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, прохолодному, захищеному від світла місці при температурі 8-15 °С.

Термін придатності – 2 роки.

Термін придатності після приготування готового розчину (після змішування розчинів 1 і 2) – 1 місяць.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. Один комплект містить: тюбик–крапельницю (або пластиковий флакон із кришкою–крапельницею), флакон із темного скла з розчинником, пробку–помпу в пакеті з поліетиленової плівки, упаковані у пачку з картону або хром–ерзазацу.

Виробник. ТОВ “РУСИЧІ-ФАРМА”, Російська Федерація за замовленням ТОВ “ПАРКІНФАРМ”, Російська Федерація.

Адреса. ТОВ “РУСИЧІ-ФАРМА”: Російська Федерація, 115432, м. Москва, вул. Трофімова, буд.1/17;

ТОВ “ПАРКІНФАРМ: Російська Федерація, 119034, м. Москва, Бариківський
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus