Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиЗинерит

Астеллас Фарма Юроп Б. В., Нідерланди


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: білий кристалічний порошок; прозора рідина

без кольору;

склад: еритроміцину 1,2 г; цинку ацетату дигідрату, мікронізованого 360 мг (1 мл приготованого розчину містить – еритроміцину 40 мг і цинку ацетату дигідрату 12 мг);

допоміжні речовини: ди-ізопропіл себакат, етанол.

Форма випуску. Порошок для приготування розчину для зовнішнього застосування у комплекті з розчинником і аплікатором.

Фармакотерапевтична група. Протимікробний засіб для лікування вугрового висипу. Код АТС D10A F52.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Зинерит – еритроміцин-цинковий комплекс. Має протизапальну, протимікробну та комедонолітичну дію. Еритроміцин діє бактеріостатично на мікро організми, що спричинюють вугровий висип: Propionibacterium acne та Streptococcus epidermidis. Цинк зменшує виробляння секрету сальних залоз, має в’яжучу дію.

Фармакокінетика. Комплексний зв’язок компонентів препарату забезпечує добре проникнення у шкіру активних речовин. Цинк в основному зв’язується з фолікулярним епітелієм і не резорбується в системний кровообіг. Незначна частина еритроміцину підпадає під системний розподіл і надалі виводиться з організму.

Показання для застосування. Лікування вугрового висипу.

Спосіб застосування та дози. Починаючи лікування, рідину із флакону з розчинником треба перелити у флакон з порошком. Після цого флакон треба як слід потрясти, поки порошок розчиниться і далі закрити кришкою з аплікатором, що додається. За допомогою аплікатора Зинерит наносити тонким шаром на всю уражену ділянку шкіри 2 рази на добу: ранком (до нанесення макіяжу) та ввечері (після умивання). Наносити препарат слід шляхом нахилення флакона з приготованим розчином донизу, з легким тиском. Швидкість нанесення розчину регулюється силою тиску аплікатора на шкіру. Приблизна разова доза – 0,5 мл. Після висихання розчин стає невидимим.

Тривалість курсу – 10-12 тижнів. В окремих випадках можливе клінічне поліпшення вже через 2 тижні.

Побічна дія.

Шкіра та підшкірні тканини (непоширені > 1/1000, < 1/100): свербіж, еритема, подразнення, відчуття печіння, сухість та лущення шкіри у місці нанесення препарату (як правило, ці явища виражені слабко і не вимагають відміни препарату та/або проведення симптоматичної терапії).

З боку імунної системи (дуже рідко поширені < 1/10 000, включаючи поодинокі повідомлення): гіпер чутливість.

Протипоказання. Підвищена чутливість до еритроміцину та інших макролідів. Підвищена чутливість до цинку, ди-ізопропіл себакату, етанолу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. До цього часу не встановлено клінічно значущих взаємодій Зинериту з іншими лікарськими засобами.

Передозування. Випадкове передозування малоймовірне через особливості місцевого застосування препарату.

Особливості застосування. Слід враховувати ймовірність перехресної резистенції препарату до інших макролідів, лінкоміцину, кліндаміцину. Необхідно уникати його попадання в очі, на слизову оболонку порожнини рота та носа (можливе подразнення або опік).

На сьогодні встановлено, що використання препарату можливе у періоди вагітності та лактації (годуванні груддю) за призначенням у рекомендованих дозах.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С, в недоступному для дітей місці. Готовий до використання розчин зберігати протягом 5 тижнів при температурі не вище 25 °С. Якщо необхідно подальше лікування за допомогою Зинериту, слід придбати нову упаковку.

Термін зберігання - 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну зберігання.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. Пластиковий флакон «А» з порошком для приготування розчину для зовнішнього застосування, пластиковий флакон «В» з розчинником та аплікатор (кришка для приготування лікарської форми та дозування одержаного розчину) у картонній коробці.

Виробник. Астеллас Фарма Юроп Б. В., Нідерланди.

Адреса. Представництво в Україні: 04050 Київ, вул. Пімоненко, 13, кор. 5-А, оф. 41.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus