20:43, 05 Гру 2012 · Категорія: Чоловіче здоров'я · Переглядів 7641 ·
Багатьма людьми в Україні, пиво, вважається напоєм, який не приносить шкоди. Але вчені не поділяють напої, що містять алкоголь, за рівнем їх негативного впливу на людський організм.
Починається все досить необразливо
Тільки в нас існує розмежування цієї хвороби на алкоголізм і на пивний алкоголізм.
Пивний алкоголізм це надмірне систематичне вживання пива. У цьому випадку кількість випитого пива приймає загрозливі розміри - від трьох літрів і до більш шести літрів напою на одну людину. Хоча починається все досить необразливо - одна або дві банки або пляшки в день.
При вживанні пива можливість алкогольної залежності не знижується в порівнянні з тими, хто вживає напої міцніше. На сьогоднішній день, пиво по фортеці, часто не поступається за вмістом спирту таким алкогольних напоїв як вино або коктейлі, що містять алкоголь.
Небезпека цього виду алкоголізму в тому, що непомірне вживання пива пом'якшує стадії захворювання, робить їх менш помітними. Відбувається непомітне звикання і алкогольна залежність. При вживанні міцних напоїв, близькі людини, яка починає зловживати, можуть прийняти вчасно міри, оскільки зміни, що відбуваються з людиною, неможливо не помітити. Симптоми алкоголізму і зміна особистості при пивному алкоголізмі помітити на початковому етапі практично неможливо.
Головною небезпекою пивного алкоголізму є його негативний вплив на печінку, нирки, серце і мозок. При захворюванні можуть виникнути специфічні зміни серцевих тканин, так зване пивне серце, а так само печінки і нирок. Такі зміни відбуваються від надмірного вживання продукту. При попаданні в організм, дії пива направлено на порушення стінок кровоносних судин, що призводить до варикозним змін вен і специфічним змін у серці. Серцеві функції з часом порушуються, серце слабшає, стає в'ялим, відбувається його ожиріння і збільшення в розмірах.
З лікування рекомендується кодування алкоголізму або психологічний вплив. Необхідна допомога близьких людей для того, що б людина кинула цю згубну звичку.
Не знаючи про наслідки зловживання пивом, люди без побоювання вживають даний продукт і піддають себе небезпеці. Жертвами пивного алкоголізму найчастіше стають чоловіки в молодому віці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини