Біль у голові може бути викликаний як і звичайним перенапруженням чи неспанням, так і серйозними хворобами або змінами в організмі. В будь-якому випадку, потрібно визначати причини
неврології і звертатись до лікаря для призначення лiкування.
Якщо вас турбує неперестанний, ниючий біль в лобовій частині голови який поступово поширюється на скроні – це ознаки емоційного виснаження, стресових ситуацій та втоми. Також такий біль в голові виникає при довготривалому перенапруженні зору, зокрема, це стосується людей, які працюють за комп’ютером або з книгами.
Біль у очах, задній частині голови та шиї є причиною остеохондрозу, перенапруження хребта, запалення суглобів або ж звичайних інфекційних захворювань. Якщо в такому випадку ви не хочете пити лiки або звертатись до терапевта, випийте міцний чай з молоком та медом і ляжте на кілька хвилин відпочити.
Головний біль, який викликає відчуття важкості і стискає голову може бути ознакою зміни атмосферного тиску і найчастіше тривожить метеочутливих людей. Лікарі радять зробити вихідний і зайнятись йогою.
Надзвичайно поширеним є головний біль з неприємними симптомами у вигляді мерехтіння перед очима, запамороченням, загальною слабкістю організму, ниючими відчуттями у потилиці під час руху. Причинами такого головного болю є атмосферний тиск та спазми судин. Народна медицина в цьому випадку радить прийняти настойки женьшеню чи валеріани і полежати з піднятими ногами. Так ви зможете нормалізувати артеріальний тиск.
А ось вранішній головний біль, який починає тривожити людину буквально від підйому – це симптом залежності від кави, тому перейдіть на ромашковий чай і уникайте продуктів, які можуть схоже з кавою впливати на вас – шоколад, какао, зелений чай.
До речі, бувають і спадкові неврології – наприклад, мігрень, абсцес мозку чи мозкові набряки. Тому радимо перевіритись у неврологів, якщо головний біль турбує доволі часто та не зникає.