В радянські часи він був єдиним засобом відчистити зуби, зараз цей порошок повертається на прилавки магазинів і завойовує популярність. Однак, чого варто остерігатись? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Він може травмувати ясна
Сучасні зубні порошки практично не приносять ніякої шкоди зубам, якщо ними правильно користуватися. У деяких порошках можуть міститися тверді абразивні частинки, які при частому застосуванні можуть руйнувати емаль зуба. Тому стоматологи не рекомендують користуватися зубними порошками занадто часто. У профілактичних цілях досить буде користуватися зубним порошком 1-2 рази на тиждень. У поєднанні з зубними пастами порошки дозволяють домогтися дуже хороших результатів.
При серйозних захворюваннях ясен зубний порошок може механічно травмувати тканини, тому застосовувати його в таких випадках не рекомендується.
І ще один недолік зубних порошків — це незручність у застосуванні порівняно із зубними пастами. Зубний порошок дуже летючий, якщо його впустити, то після цього доведеться довгий час прибирати ванну кімнату.