Протягом життя людина дізнається багато нездужань, які отруюють існування. Одне з них — це німіючі уві сні руки. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Зверніться до кардіолога
Іноді оніміння рук може бути тривожним сигналом. Так, нічна втрата чутливості рук може вказувати на утворення тромбу в артерії. Якщо після пробудження оніміння не проходить протягом години і більше, необхідна термінова консультація лікаря.
Ще однією серйозною причиною оніміння рук уві сні може бути шийних остеохондроз. Особливо це підтверджує і паралельне з затіканням рук почуття болю в шийному відділі хребта.
Якщо руки затікають щоночі, може знадобитися і консультація лікаря-кардіолога, так як такий симптом є свідченням порушення в роботі серцево-судинної системи.
Наступною причиною оніміння рук у сні є малоактивний або зовсім неактивний спосіб життя, сидяча робота, наприклад. Тобто організм настільки відвикає до активних дій, що починає відбуватися деякий збій у його роботі.
Консультація лікаря при онімінні рук вимагається, якщо на даному етапі жінка переживає вагітність. Як правило, це вказує на брак заліза або інших речовин організму.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі