Поки з цим барометром здоров'я все добре, ти навіть не здогадуєшся, наскільки він важливий. Але якщо нирки заболять, то захочеш тут же дізнатися і причини, і способи лікування. Адже краще зайнятися профілактикою! Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Одягайтесь по погоді
1. Тримай нирки в теплі Пік циститів і пієлонефритів, які займають друге місце серед усіх мікробних захворювань, припадає на холодну пору року: переохолодження знижує захисні властивості будь-якого органу. Дотримуйся правил профілактики циститу в сезон холодів. Одягайся по погоді!
2. Лікуй цистит грамотно Якщо уникнути циститу не вдалося, ти не вбереглася і захворіла, недостатньо попити травичку, погрітися і попаритися. Лікувати цистит потрібно з професіоналом, а не домашніми способами.
3. Уникай сечостатевих інфекцій Рецепт здоров'я дуже простий - це впевненість у тому, що партнер, з яким ти вступаєш в інтимний зв'язок, здоровий. Обов'язково використовуй презервативи - це старий надійне засіб здатний захистити від багатьох інфекцій.
4. Виключи провокаторів Тютюн, наркотичні речовини і деякі ліки - дуже серйозні вороги нирок. Якщо навіть куриш не ти, а чоловік або найближче оточення, в якому ти часто знаходишся, пам'ятай, що пасивне куріння не менш шкідливе.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5. Позбудься страху Східна мудрість стверджує, що негативні емоції, особливо страх, опускає вниз ци (життєву енергію), що завдає ниркам непоправної шкоди. Подібну дію робить стрес, особливо тривалий.
6. Пий чисту воду Саме джерельна вода (а не мінеральна або газована) здатна промити нирки і сечові шляхи. У тих регіонах, де висока мінералізація води, місцеві жителі частіше страждають сечокам'яною хворобою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі