Їж невеликими порціями, не змішуючи в один прийом їжі велику кількість різних продуктів. Перемішавши білки, жири і вуглеводи, ти ставиш підшлункову залозу в скрутне становище: який фермент виробляти? Такий хаос у харчуванні з часом призведе до повного розбалансування органу, який врешті-решт взагалі відмовиться виробляти будь-які ферменти. Запам'ятай: чим простіша їжа, тим вона корисніша.
Не зловживай алкоголем, а також продуктами, що містять консерванти та барвники. Це йогурти, газовані напої, продукти тривалого зберігання і тд.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шість симптомів хворої печінкиПродукти, що містять грубу клітковину, вживай помірно. Наприклад, яблука, моркву, буряк, капусту, що зберігались усю зиму, потрібно тушкувати або запікати.
Періодично влаштовуй розвантажувальні дні. Якщо ти відчуваєш, що перевантажила шлунок - зроби гастрономічну паузу: кілька днів їж просту їжу. Наприклад, на обід овочевий суп зі сметаною, на вечерю сир з фруктами.
Балуй підшлункову залозу продуктами, які їй до душі. Її улюблені ласощі - чорниця в будь-якому вигляді: свіжа, заморожена, сушена. Ще підшлункова любить шовковицю, а з напоїв її порадують настій шипшини, чай з квіткою акації та софори.