Волоські горіхи містять поліненасичені жирні кислоти омега-3 і омега-6-жирні кислоти і вітамін Е. Як вони здатні врятувати від раку - читайте у "Країні Здоров'я".
Вживайте більше вітамінів
Команда дослідників з Лабораторії геномної медицини імені Джексона з'ясувала, що вживання волоських горіхів впливає на мікрофлору кишечника таким чином, що знижує ймовірність захворювання на колоректальний рак.
Вчені виявили, що якщо миші споживали 7-10,5 відсотків від загальної кількості одержуваних ними калорій у вигляді волоських горіхів, то ймовірність виникнення раку товстої кишки у них істотно знижувалася. Ефект був найбільш виражений у самців мишей, які розвинули в 2,3 рази менше пухлин, коли харчувалися кількістю горіхів, еквівалентних людською порцією приблизно в 30 грамів.
Волоські горіхи містять поліненасичені жирні кислоти омега-3 і омега-6-жирні кислоти і вітамін Е, відомий своїми протираковими властивостями. Дослідження показують, що волоські горіхи також сприяють зменшенню ризику захворювань, пов'язаних з харчуванням і способом життя, в тому числі серцево-судинних захворювань, діабету і неврологічних розладів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі