На жаль, захворювання щитовидної залози виявляються практично непомітно для людини. Іноді про те, що щитовидка не в порядку, дізнаються тільки при обстеженні з приводу інших хвороб. Тому постарайтеся звертати увагу на незначні фактори, яким люди не звикли надавати значення, вважаючи, що вони повністю здорові.
Захворювання щитовидної залози
До ознак, що визначає порушення в розвитку щитовидної залози, відноситься втому. Згадайте, як ви відчуваєте себе протягом дня. Прокидаючись вранці, оцініть своє самопочуття. Якщо ви встаєте з ліжка з почуттям втоми і розбитості, то це може бути тривожним сигналом.
Ви можете перевірити свою щитовидну залозу, якщо останнім часом стали сильно повніти або, навпаки, не докладаючи ніяких зусиль, відзначили, що худнете. Щитовидна залоза впливає на перебіг в організмі обмінних процесів. Тому збої в її роботі можуть призвести до подібних результатів. Ролик можна буде закрити через 12 секунд
Якщо ви схильні до депресій або в вашому житті часто відбуваються стресові ситуації, перевірте роботу щитовидної залози. При її порушеннях відбуваються і порушення в роботі нервової системи.
Зверніть увагу - чи трапляється вам відчувати холод в руках, перебуваючи в теплому приміщенні. Або, навпаки, ви відчуваєте приливи жару?
Обмацайте вашу шию. При розростанні щитовидної залози ви помітите збільшення зоба.
Пам'ятайте, що захворювання щитовидки можуть супроводжувати такі хвороби, як артрит. Якщо у вас з'являються болі в суглобах, пройдіть обстеження і у ендокринолога.
Дуже часто проблеми зі щитовидною залозою супроводжуються судомами ніг і рук. Найчастіше це відбувається в нічний час і викликає безсоння. До речі, якщо ви постійно не можете заснути, незважаючи на втому і бажання спати, пройдіть обстеження. Безсоння також один із симптомів.
Впливаючи на роботу обмінних процесів, захворювання щитовидної залози можуть викликати часті закрепи. Простежте за частотою вашого стільця.
Як правило, при захворюваннях, пов'язаних зі щитовидкою, збільшується кількість холестерину.
Якщо ви виявили у себе більшість з цих симптомів, і всі вони носять практично хронічний характер, не зволікайте з обстеженням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Яка їжа стимулює ріст дитини?
Як покращити здоров'я дітей від народження та до 4 років?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою