Дієвим засобом є
відвар з дубової кори, який не тільки перешкоджає розмноженню бактерій в пахвовій западині, але і регулює роботу потових залоз.
Для приготування такого відвару необхідно 1 столову ложку подрібненої кори дуба залити 0.5 л холодної води, довести до кипіння і варити на повільному вогні 10-15 хвилин, поки рідина не стане приємного кавового відтінку. Після цього відвар слід охолодити і процідити.Використовувати відвар дубової кори рекомендується не частіше 2-3 разів на тиждень замість дезодоранту після прийому душу.
М’ята, настій якої не тільки допомагає усунути неприємний запах під пахвами, але і виконує функції антисептика. Щоб його приготувати, потрібно 2 столові ложки сухого листя м’яти перцевої залити 0,5 л окропу і настояти в термосі протягом 5-6 годин.
Отриманий засіб слід процідити і зберігати в холодильнику, використовуючи кілька разів в день для промивання пахвових западин. Цей простий рецепт дозволяє досить тривалий час усунути запах поту. Причому, якщо використовувати настій м’яти постійно, то з часом достатньо буде обробляти їм пахви лише 1 раз на добу.
Вирішити проблему допоможе
сольовий водний розчин, який готується з розрахунку 0,5 чайної ложки солі на 1 л кип’яченої води. Їм слід змащувати пахвові западини вранці, але з таким розрахунком, щоб була можливість приблизно через годину змити сольовий розчин холодною водою.
В іншому випадку шкіра під пахвами буде постійно запалюватися, пересихати і свербіти. Якщо виконувати подібні процедури щоденно протягом 10-12 днів, то можна значно зменшити кількість виділюваного поту і, відповідно, позбутися від неприємного запаху під пахвами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -ТОП 3 міфи про псоріаз