Ці засоби допоможуть справитись із сезонними висипаннями на шкірі. Детальніше у "Країні Здоров'я"
Весняна алергія
1. Попробуйте протистояти алергії за допомогою настою квіток календули. 10 г квіток залийте 2 стаканами кип'ятку і залиште на 1–2 години в нещільно закритому посуді при кімнатній температурі. Приймайте настій по 1 столовій ложці 2–3 рази на день.
2. Одним з сильних засобів лікування алергії є муміє. Але необхідне муміє високої якості. Розведіть його в наступній пропорції: 1 г муміє на 1 л теплої води. Звернете увагу, що хороше муміє розчиняється без появи осаду. Приймайте розчин 1 раз на день, вранці, запиваючи теплим молоком. Дозування: дітям 4-7 років по 70 мл, 8 років і старше – 100 мл. Якщо алергія сильна, можна випити муміє і вдень, але дозу зменшити удвічі. Дія муміє зазвичай буває швидкою. Навіть набряки слизистої оболонки горла, якими страждають діти-алергіки, проходять в перші ж дні. Курс лікування проводити не менше 20 днів, навесні і осінню. Якщо приймати в день 100 мл розчину, то 1 г муміє вистачить на 10 днів.
3. Суміш настоянки прополісу з настоєм волоських орехов застосовують зовнішньо при свербінні у вухах у хворих, схильних до алергії на антибіотики і інші лікарські препарати.