Які почуття переживає людина, почувши страшний діагноз рак? Паніка, страх, який паралізує. Є ті, хто відмовляється від лікування, довіряючи здоров'я "бабок" і "чаклунів". На складному етапі життя важлива підтримка близьких і психологів. В стаціонарах все частіше працюють онкопсихолог. Вони допомагають впорається з емоційним потрясінням.
Примусове лікування раку
Як онкопсихолог працюють з тими, хто в місце лікування від раку в лікарні вирішує звернутися до бабок-чаклунок?
Немає завдання переломити особистість пацієнта. Ми не можемо нічого йому заборонити. Це не допоможе. Проінформувати особливим чином, похитнути деструктивну позицію ми можемо. Зустрічається латентна психопатія. Тоді ми переходимо в фазу спілкування з родичами і допомагаємо їм прийняти пацієнта таким, яким він є , і зняти з себе почуття провини і гіпервідповідальності. і як раз це допомагає іноді подолати опір пацієнта і допомогти йому прийняти рішення лікуватися перевіреними методами.
Як чоловіки і жінки реагують на хворобу?
Онкопсихолог розповіла і про те, наскільки схожа реакція на страшний діагноз між чоловіками і жінками. Жінки частіше зосереджені на інших, чоловіки бояться на смерті. Але все індивідуально, зустрічаються і протилежні варіанти реакції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Уроки, які дитина повинна засвоїти до 10 років
Як прививати дітям впевненість в собі
Салат з яблуками і куркою
Цитрусове печиво: рецепт хрумкої випічки
Рекомендуємо прочитати:
Коментарі користувачів
#1. LL . Дата:27.01.2020 - 23:26
НЕТ ДЕНЕГ!!! на лечение - вот и отказываются. Понимают, что влезут в долги, оставят детей с этими долгами и все равно УМРУТ