Щорічно частота встановлення діагнозу "аутизм" збільшується в середньому на 14%.
Лікування аутизму
Страждаючого таким розладом психічного та психологічного розвитку людини, відрізняє недолік емоцій і товариськості. При цьому, багато хто впевнений, що аутизм - це вирок, але це не зовсім так.
Про способи лікування недуги розповіла психолог вищої категорії Інституту дитячої та дорослої неврології і епілептології ім. Святителя Луки Олена Макарова.
"Все залежить від вираженості симптомів і їх невідповідності нашим уявленням про правильність. Безсумнівно, хворобливі прояви, аутоагресію, наприклад, потрібно і можна лікувати, т. Е. Застосовувати для їх припинення спеціальні лікарські препарати, призначені лікарем. Але деякі риси, такі як небажання активних контактів з оточуючими, неможливо подіяти таблеткою. Тоді на допомогу приходять педагогічні прийоми, створення особливої життєвого середовища, яка буде комфортна дитині, в якої він зможе розвиватися і навчатися. Раз витие людини має на увазі його адаптацію до різних життєвих складнощів, а значить, стан буде змінюватися, дитина буде більш і більш адаптуватися до життя в наших умовах, а ми - до його особливим і не завжди звичайним потребам, " - каже фахівець.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен