14:30, 07 Гру 2021 · Категорія: Лікування · Переглядів 1088 ·
У ці популярні міфи варто перестати вірити.
Міфи про діабет
Цукор можна заміняти медом. Звичайний буряковий цукор, пальмовий цукор або мед це джерела простого цукру, які впливають на показники глюкози в крові. Цукор та пальмовий цукор мають високий глікемічний індекс, мед складається з фруктози, глюкози та сахарози. Всі вони схожі за калорійністю, тому викликають однакові сплески глюкози у крові.
Не можна рис. Білий рис – це продукт із високим глікемічним індексом, що викликає швидке підвищення рівня цукру в крові. Але є спосіб зменшити цей індекс. Так, зберігання рису в холодильнику протягом 24 годин після приготування знижує рівень глюкози в крові після його вживання. Це з утворенням стійкого крохмалю, що залишається неперетравленим. Поєднання рису з білковими продуктами або тими, що мають високий вміст клітковини на зразок овочів, знижує глікемічний індекс.
Не треба їсти фрукти. Діабетики можуть їсти фрукти, але у нормованій кількості, залежно від рівня глюкози у крові та фізичної активності. Фрукти забезпечують нас необхідними вітамінами та антиоксидантами, а також клітковиною. Їжте сезонні незрілі фрукти, контролюйте порції і не замінюйте ними основні прийоми їжі. Відмовтеся від фруктових соків, які є концентрованими джерелами цукру.
Спорт збільшує ризик інфаркту у діабетиків. Фізичні навантаження – невід'ємна частина лікування діабету. Регулярні заняття спортом знижують масу тіла та рівень жиру під шкірою, підвищуючи параметри крові, включаючи ліпідний профіль. Насправді, спорт допомагає краще контролювати рівень цукру в крові та знижує фактори ризику хвороб серця.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ознак того, що дитина стане успішною, попри погані оцінки в школі
Як назвати дитину згідно з її знаком зодіаку, щоб дитина була щасливою?