Рекомендації, які допоможуть привести в норму відтік жовчі знадобляться кожному.
Нормалізація відтоку жовчі
Гіперпігментація, потемніння шкірних покривів, потовщення та огрубіння окремих ділянок, симетричні утворення на повіках - все це свідчить про те, що з жовчним є проблеми.
Відсутність апетиту, особливо вранці, часті закрепи, підвищене газоутворення в кишечнику, рідкі випорожнення з різким неприємним запахом - ці ознаки також свідчать про серйозні збої. Сюди ж можна додати загальну слабкість та підвищену стомлюваність.
Справа в тому, що жовчні кислоти синтезуються в гепатоцитах, як кінцевий продукт холестерину. Процес потребує великої кількості енергії. Тому жовчні кислоти, відпрацювавши свої функції, на 95% всмоктуються у кишечнику і знову надходять до печінки.
У жовчні протоки кислоти потрапляють, лише з'єднавшись із таурином та гліцином, плинність жовчі визначають саме ці амінокислоти. Вкрай важливо, щоб жовч безперешкодно виходила в кишечник, щоб не було змащення.
Для цього потрібно контролювати не лише фізіологічні фактори, а й психологічні, мінімізувати стрес, який через кортизол спазмує м'язи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Коліки у немовлят: чим допомогти дитині?
7 речей, які категорично не можна забороняти дитині
Булочки по принципу сінабонів з цікавим інгредієнтом