Підвищений рівень цукру у крові може призводити до появи специфічних запахів тіла.
Запах тіла у діабетиків
Діабет 2 типу можна лікувати, якщо його ретельно контролювати, але щотижня цей стан викликає інсульт, ампутацію та серцевий напад. Більшість цих ускладнень виникають, коли рівень цукру в крові стає нестримним. За даними органів охорони здоров'я, ці зміни можуть змінити дихання людини, створюючи три різні запахи.
Діабетичний кетоацидоз — один із кількох смертельних побічних ефектів діабету, що характеризується високим рівнем кетонів у крові та сечі.
Це серйозна проблема, яка може виникнути у людей із діабетом, якщо в їхньому організмі починає закінчуватися інсулін. Накопичення кетонів в організмі може стати смертельним, якщо його швидко не лікувати. Ця реакція відбувається всередині печінки, яка відповідає за переробку жиру у паливо, відоме як кетони, які закисляють кров.
Найбільш небезпечними аспектами цього стану є зневоднення, дисбаланс калію та ацидоз, які, швидше за все, призведуть до смерті.
Цей стан може викликати три різні запахи, які можуть виявляти у людини.
За словами лікаря, ці запахи можуть включати:
1.Фруктовий запах із рота. 2. Дихання із запахом фекалій через тривале блювання або при кишковій непрохідності. 3. Дихання із запахом аміаку — у людей із хронічною нирковою недостатністю.
Ці запахи виникають, коли кетони виробляються дуже швидко і накопичуються в крові, вони можуть бути токсичними. Ці кетони залишають тіло через дихання та піт, що пояснює виразні запахи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти найчастіше народжуються вночі?
Коліки у немовлят: чим допомогти дитині?
Цільнозернові дієтичні булочки замість хліба
Булочки по принципу сінабонів з цікавим інгредієнтом