Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Нові методи боротьби з гепатитом

07:00, 09 Бер 2013 · Категорія: Лікування, Інфекції · Переглядів 12759 · 

Вважаєте, що битися безглуздо - хронічні гепатити все одно невиліковні? Це не так. Залишати подібні недуги без уваги вкрай небезпечно, тим більше що сучасна медицина винаходить все нові ефективні методи боротьби з так званою чумою XXI століття.

Гепатити можна успішно лікувати

Гепатити можна успішно лікувати



Гепатити - це група інфекційних захворювань печінки, що викликаються вірусами. І якщо підхопили гепатит А, або так звану жовтяницю, в більшості випадків благополучно видужують, людина, яка захворіла на гепатит В, доводиться важче: у 10-15% хворих недуга переходить у хронічну форму. На щастя, у більшості перехворілих на гострий гепатит розвивається імунітет, до того ж існує ефективна вакцина, що захищає від зараження гепатитом В і D протягом 5-8 років.

Найпідступніший - гепатит С. Він може довгий час протікати безсимптомно; внаслідок хворі не тільки пізно звертаються до лікаря, але і за певних умов можуть заражати оточуючих. До того ж в хронічну форму ця хвороба переходить в 60-70% випадків, а щеплень від гепатиту С поки немає - хитрий вірус здатний до частих мутацій і до зміни місця "проживання": його шукають в печінці, а він зачаївся зовсім в інших тканинах .


Запорука успіху лікування - якомога більш раннє виявлення хвороби.


Хронічний вірусний гепатит в половині випадків загрожує цирозом печінки, який може перероджуватися в первинний рак цього органу. У хворих значно знижений імунітет, і цим часто користуються інші вірусно-бактеріальні інфекції (герпес, цитомегаловірус, хламідіоз), обтяжують перебіг хвороби. У таких пацієнтів фахівці нерідко діагностують синдром хронічної втоми.

 

Як відбувається зараження?

 

Гепатит А передається як через заражені продукти (фрукти, овочі, вода, руки), так і при сексуальних контактах.

 

Гепатитами В і С можна заразитися статевим шляхом, через чужу бритву або зубну щітку, у зубного лікаря, через нестерильні інструменти для татуювання та пірсингу (за статистикою титрування в 9 разів частіше бувають інфіковані гепатитом В і С). Небезпечні внутрішньовенні і внутрішньом'язові ін'єкції нестерильним шприцом - недарма гепатит С так "популярний" серед наркоманів. Існує також невелика вірогідність "вертикального" зараження - у 5% випадків відбувається передача вірусу від інфікованої матері дитині під час пологів.

Вірус дуже швидко розноситься по всьому організму. Діставшись до печінки, він проникає всередину її клітин-гепатоцитів, і їх життєдіяльність порушується: структури клітини починають працювати на синтез нових вірусних частинок, які вражають сусідні здорові клітини. Якщо хвороба проходить без належного лікування, вона призводить до загибелі клітин печінки або переродження їх у злоякісні. Так що навіть якщо ви не спостерігаєте у себе тривожних симптомів хвороби (втрата апетиту, безсоння, нудота, блювання, слабкість, жовтяниця, свербіж, збільшення печінки, біль у суглобах і підвищення температури), незайве час від часу робити аналіз крові на наявність частинок вірусу антитіл до нього.

 
НОВІ Клітинні ТЕХНОЛОГІЇ

 
Найновіше досягнення в лікуванні хронічних гепатитів та цирозів печінки - терапія власними стовбуровими клітинами. Так називають клітини-попередниці, здатні до трансформування в будь-які клітини організму. Вони-то і забезпечують відновлення пошкоджених ділянок органів і тканин. Отримавши від регулюючих систем сигнал про яку-небудь "неполадки", стовбурові клітини спрямовуються до ураженого органу. Вони можуть "залатати" практично будь-яке пошкодження, перетворюючись на місці в необхідні організму клітини.
При певних показаннях для відновлення працездатності ураженої гепатитом печінки використовують органні клітини печінки. Ця терапія дає позитивний результат навіть на стадії цирозу: стовбурові клітини здатні повністю нормалізувати розміри і структуру печінки. Підтвердження ефективності подібного лікування - тисячі врятованих хворих.

 
ТРАДИЦІЙНЕ ЛІКУВАННЯ

 
Як правило, основа терапії хронічних гепатитів - препарати інтерферону-альфа. Інтерферони - виробляються в організмі кожної людини білки, що володіють противірусною активністю. Але активності власних інтерферонів буває недостатньо для боротьби з підступними вірусами. Введення додаткового інтерферону ззовні допомагає організму справитися з інфекцією. Поєднання з іншими противірусними препаратами (зокрема, рибавірином) значно підвищує ефективність лікування. В останні роки в боротьбі з вірусними гепатитами вельми успішно зарекомендувала себе озонотерапія. Цей метод різко знижує частоту і силу побічних реакцій противірусної терапії, і лікування перестає бути настільки обтяжливим.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

23:30
11 видів алергії, про які ви навіть не підозрювали
17:30
Секрети правильного лікування гастриту
9:30
4 патології, через які людину може кидати в жар
7:30
7 хвороб, котрі можна підхопити від домашніх тварин
17:30
6 видів терапії для реабілітації після інсульту
7:30
Коли кашель може вказувати на проблеми з серцем
21:30
Шкода для організму, яку спричиняє брак сну
10:30
5 позитивних ефектів від поїздки в санаторій
8:30
Що робили, коли замучила печія
22:30
7 популярних міфів про цукровий діабет
21:56
Чим полегшити свербіж після укусу комара
12:30
Як зробити, щоб нежить не перейшов у гайморит
9:30
Симптоми, котрі вкажуть на літню ангіну
23:30
Коли варто йти до лікаря, щоб жити довго
22:30
6 видів антисептиків. Як їх правильно використовувати
13:30
7 міфів про сезонну алергію, котрі вже час спростувати
13:30
7 причин, чому людина відчуває сильну втому
8:30
Гарячий чай при болю в горлі - це абсолютне зло
23:30
Ознаки того, що вашому кишківнику потрібна допомога
22:30
5 порад, які допоможуть зупинити гикавку
17:30
Хвороба, яка може призвести до повної глухоти
13:30
Як конкретно алкоголь шкодить нашому організму
8:30
Хвороба, на котру вказує часта печія
15:30
Перші ознаки хвороби щитовидної залози
13:30
Перші симптоми хвороби Альцгеймера
23:30
Що робити, коли після операції з'явилася грижа
8:30
Вроджена патологія. Як побороти кісту на шиї
22:30
Для чого колоти в суглоб гіалуронову кислоту
21:30
Чому можуть розходитися м'язи живота
19:30
9 випадків болю в грудях, за яких треба викликати швидку
22:30
4 кроки для профілактики діабету
9:30
9 показань для проведення електрофорезу
23:30
4 етапи підготовки до колоноскопії
17:30
Чому в людей буває діабетична стопа
13:30
Режим харчування для хворого на целіакію
7:30
Перша допомога після укусу змії
19:06
Чи варто проколювати пазуху при гаймориті
11:15
Жахливі наслідки варикозу, якщо його не лікувати
14:00
Якісна профілактика болю у спині
22:00
Хрипота може бути ознакою серйозного захворювання
Здоров'я в соцмережах: