До складу часникового соку входить гірчичне масло, флавоноїди, а також мінеральні речовини: калій, кальцій, магній, натрій, фосфор. Крім того, він багатий залізом, марганцем, цинком, йодом і міддю. До його складу входять нікотинова кислота і вітаміни С і В.
Часник є чудовим засобом від багатьох захворювань і помічником при різних проблемах з організмом.
При застудах часниковий сік необхідно застосовувати у поєднанні з медом або горілкою, приймаючи внутрішньо. Зовнішньо цей же склад здатний позбавити від гнійних запалень шкіри і виразок.
При укусах комах необхідно просто протерти місце укусу часниковим соком і свербіж пройде.
Сік часнику допомагає позбутися остеохондрозу. Для цього необхідно змішати 400 грамів соку часнику з 1 літром горілки або спирту. Даною сумішшю натирати хворі місця перед сном.
Для омолодження організму і приведення в норму кровоносної системи необхідно подрібнити 400 грамів часнику, вичавити сік 24 лимонів, все ретельно перемішати, помістити в скляний посуд і накрити тканиною. Приймати дану суміш потрібно 1 раз на день по 1 чайній ложці розведеної в 1 склянці холодної води.
Для очищення шкіри обличчя можна зробити часникову маску. Для цього необхідно змішати 20 грам часникового соку, 5 грам меду, 2 грами бури, 5 грам гліцерину і 60 грам води. Цю маску наносити щовечора на чисту шкіру обличчя на 5-7 хвилин. Потім змити теплою водою.
Для позбавлення від вугрів необхідно змішати 1,5 чайні ложки подрібненого часнику і 8 чайних ложок горілки. Нанести на шкіру обличчя і прикривши тканиною тримати протягом 10 хвилин, потім змити маску теплою водою.
Для зміцнення волосся потрібно втирати сік часнику в шкіру голови. Завдяки своєму розігріваються ефектом він здатний підсилити приплив крові до шкіри голови, тим самим зміцнюючи волосяні цибулини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ 5 кращих природних антибіотиків та рецепти їх використанняДля лікування сухого волосся сік часнику необхідно змішати з будь-яким рослинним маслом в рівних кількостях і втирати цю суміш у шкіру голови не більше 1 разу на тиждень протягом 2-3 місяців.
Багато хто не вирішуються застосовувати часник через його неприємного запаху. Позбутися його можна за допомогою відвару петрушки або соком лимона. Корисні властивості і той ефект, який справляє часник, цілком здатні компенсувати цей маленький недолік.