Відновлювальний ефект пов'язаний з тим, що відвари трав містять речовини, які нормалізують роботу кишечника і нирок, завдяки чому поліпшується стан шкіри і волосся.
Заварюючи трав'яний чай, пам'ятайте, що довго кип'ятити його не можна - це руйнує корисні речовини. Ідеальний спосіб приготування: залити сировину окропом і настоювати в закритому порцеляновому або глиняному посуді 10-15 хвилин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чай каркаде принесе здоров'ю тільки користьЧай для краси шкіри і профілактики запалень. Знадобляться чебрець, меліса, м'ята, малина, ожина, ромашка і волошка, в яких багато вітамінів А і С, флавоноїдів, калію, магнію, кальцію, заліза, міді. Пийте напій вранці натщесерце, додавши в трохи остиглий чай ложку меду.
Чай для зміцнення волосся і нігтів. Потрібні рослини, в яких є амінокислоти, вітаміни С, РР, К, А і групи В, а також кремній, кальцій, залізо. Все перераховане є в ромашці, шипшині, горобині, корені лопуха, кропиві.
Чай проти набряків під очима. Зробіть суміш з малини, ожини, листочків смородини, суниці, ягід шипшини і пелюсток волошки. Перераховані рослини містять речовини, які зміцнюють судини і покращують циркуляцію лімфи і крові.