На вологу зубну щітку слід нанести невелику кількість харчової соди. І цієї щіточкою обережно почистити зуби з усіх боків. Недостатньо очищати тільки з передньої сторони, адже з боків також повно жовтого нальоту. У цього методу є величезний мінус - емаль можна подряпати, частинки соди таки тверді. У деяких випадках соду можна замінити дрібною сіллю. Але не можна часто користуватися цим способом. Не частіше одного разу на 10-14 днів. Інакше зіпсуєте зубну емаль.
2. Перекис водню (3% розчин)
Це дуже агресивний метод. Перекис є дуже активною речовиною. Якщо його перетримати або неправильно нанести, то від емалі нічого не залишиться. Досить протерти ватним диском, змоченим в перекисі, ваші зубки. Потім прополоскати добре рот водою, а після ретельно зубною щіткою і зубною пастою почистіть свої 32 перлини. Як варіант, 25 крапель перекису додати до склянки воду і цим розчином прополоскати ротову порожнину. Тільки після цього чистою водою знову прополощіть, щоб не залишилося слідів перекису.
Чудовий засіб. Освітлює зуби практично моментально. Насамперед за допомогою зубної щітки і пасти почистіть свої зубки, прополощіть рот водою. Звичайно, можна і без чистки обійтися, але тоді і результат буде не такий помітний. Після очищення пастою ви видалите більшу частину нальоту і іншого бруду. А, значить, олія чайного дерева буде краще "працювати".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки