23:30, 04 Жов 2013 · Категорія: Народна медицина · Переглядів 5207 ·
Сік лимона рекомендований при атеросклерозі - він відновлює еластичність кровоносних судин; зміцнює дрібні судини, корисний при порушенні обміну речовин, хворобах нирок і шлунково-кишкового тракту, геморої, сечокам'яній хворобі, гарячкових станах. Також він використовується для профілактики інсультів або інфарктів, так як нормалізує тиск.
Корисні властивості лимонного соку
* Ангіна, фарингіт.
Розбавте сік лимона теплою водою 1:01 і полощіть горло. Можна змащувати горло соком, якщо біль дуже сильна, і полоскати важко. Полоскання допомагають і при запаленнях слизової оболонки рота.
* Бронхіальна астма.
Ретельно подрібніть 5 середніх лимонів і пару головок часнику, залийте 1 л кип'яченої води ( охолодженої ) і настоюйте 5 днів. Настій профільтруйте і приймайте по 1 ст. ложці перед їжею.
* Карієс.
Для профілактики карієсу при чищенні зубів додайте до води для полоскання сік лимона.
* Противірусний засіб.
Завдяки сильній антисептичній дії, лимонний сік здатний вбивати віруси, так що під час епідемій грипу можна додавати його в воду, чай, і навіть в рослинне або вершкове масло.
* Сильний кашель.
Варіть лимон 10 хв. на слабкому вогні. Вичавіть сік, додайте в нього 2 ст. ложки гліцерину і мед так, щоб вийшов повний стакан. Приймайте по 1 ч. ложці тричі на день; а якщо кашель дуже сильний - 6 разів на день.
* Камені в нирках, сечовому і жовчному міхурі.
Суміш лимонного соку з соком моркви, огірка і буряка. Залежно від кількості та розмірів каменів, потрібно кілька днів, а, можливо, тижнів такого лікування : лимонний сік розбавляють гарячою водою 1:1, решта соку змішують порівну і п'ють по півсклянки перед їжею 3-4 рази на день. Спосіб ефективний, але без консультації лікаря небезпечний.
* Профілактика.
Регулярне вживання лимонного соку перешкоджає накопиченню в організмі сечової кислоти, надлишок якої може стати причиною різних хронічних захворювань: ревматизму, подагри, утворення каменів у жовчному міхурі, нирках, анемії, цукрового діабету, ожиріння, захворювань шкіри, центральної нервової системи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою