07:30, 12 Кві 2013 · Категорія: Народна медицина · Переглядів 2862 ·
1. При застуді.
Кунжутне масло підігріти на водяній бані до температури 36-38 град. Перед сном втерти олію в шкіру грудей хворого, потім грудну клітку утеплювати і укласти в ліжко. Допомагає і прийом масла всередину - по 0.5-1 ст. ложці 1-3 рази на день.
Кунжут заспокоює та лікує
2. При розладі шлунка.
У 150-200 мл кип'яченої охолодженої води розчинити 1 ч. ложку бджолиного меду. Насіння кунжуту подрібнити, взяти 1-2 ч. ложки приготованої маси і теж розмішати в медовому розчині. Давати пити невеликими порціями до припинення діареї.
3. Заспокійливі мазі при подразненні шкіри.
Видавити сік з листя алое і плодів винограду. Змішати рівні кількості соків. Потім одну частину приготовленої суміші змішати з однією частиною кунжутного масла. Застосовується зовнішньо при змазуванні сверблячих ділянок шкіри при дерматиті, а також використовується всередину по 1 ст. ложці 2-3 рази на день.
4. Загальнозміцнюючий.
Приготований з насіння порошок 15-20 г приймати разом з водою 3 рази на день до їжі. Мінімальна добова кількість масла, необхідна для надання антитоксичної і тонізуючої дії, - 25-30 мл.
5. Неврологічний.
При появі болю в попереку і кінцівках, викликаних запаленням нервових волокон, допомагає наступний засіб.
Насіння кунжуту підсмажити на сковороді. При виникненні характерного запаху теплову обробку припинити, розтерти в дрібний порошок. Вживати 1 раз по 1 ст. ложці з такою ж кількістю меду протягом дня. Запивати теплою водою, в якій розчинено трохи соку імбиру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою