* Регулярний прийом зеленого чаю сприяє поліпшенню складу крові, стимулює кровотворну функцію кісткового мозку, збільшує кількість еритроцитів.
Тривале вживання чаю, незалежно від сорту, зміцнює кістки
* Активізує діяльність печінки і селезінки, очищає їх від шкідливих речовин.
* Тривале вживання чаю, незалежно від сорту, зміцнює кістки. Експериментально встановлено, що для зміцнення кісток необхідно випивати в середньому 2 склянки міцно завареного чаю (1 ч. ложка на склянку окропу) в день протігом декількох років.
* Дослідження показали, що зелений чай здатний адсорбувати і виводити з організму радіоактивний стронцій.
* Здатність зеленого чаю виводити радіактивні речовини з організму посилюється, якщо його пити з плодами чорноплідної горобини, шипшиною і медом.
1 кг плодів чорноплідної горобини, 1 кг плодів шипшини, розтерти в ступі або подрібнити у блендері, перемішати зі склянкою меду. Отриману суміш зберігати в холодильнику в скляному посуді. Перед вживанням 1 ч. ложку сухого зеленого чаю залити склянкою окропу і настоювати 2-3 години. Додати в отриманий настій 1 ч. ложку медової суміші. Пити напій теплим перед їжею 1-2 рази на день у першій половині дня.
* Люди, що регулярно вживають чай, відрізняються міцними нервами і витримкою. Вони, як правило, спокійніше реагують на життєві негаразди, легше переносять стресові ситуації.
* Якщо міцно заварений чай бадьорить, то дуже міцний присипляє. У деяких старовинних медичних книгах чай згадується як снодійний засіб. Англійці п'ють чай не дуже міцний, з молоком, і це допомагає їм швидше засинати і міцніше спати.
* Китайці висушують використану заварку і набивають нею подушку. Слабкий аромат чаю, допомагає добре виспатися.
* У літню спеку зелений чай здатний вгамувати спрагу і охолодити розпашіле тіло, він - прекрасний терморегулятор, про це давно відомо жителям жарких країн. Гарячий чай знижує температуру тіла на 1-2 ° С.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що повинна вміти дитина, перш ніж іти до дитячого садка?