Все досить просто і складно, в один час. Комплексами нас нагороджують ті, хто нас виховує. Будь то батьки, дідусі та бабусі, вихователі і т.д. Звичайно, вони й самі того не знаючи, навішують на нас невпевненість у собі, сором за свою недосконалість, страхи тощо. Виховання нової людини, це дуже тонка наука.
У всіх книгах про виховання дітей написано що робити, і чого не робити. Але якщо повністю відповідати написаному, все рівно виросте людина з повним набором комплексів. Дитина, яку замало люблять, виростає з комплексом неповноцінності. Хлопчик, на якого батько сварився зі словами "ти як дівчисько!" має ризик таким і вирости.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яких жінок хочуть чоловікиОсобливість комплексів полягає у тому, що вони виникають лише в тому випадку, якщо на них вказує нам людина, думка якої нам має велике значення. Погодьтеся, що вам абсолютно все одно, що скаже про вас подруга подруги вашої подруги. А от якщо щось неприємне скаже ваша кохана людина, або родич, то це може не тільки збентежити, але і ввести в стресовий стан.
Як позбутись комплексів?
Перестаньте слухати тих, хто вам їх навіює. Гляньте на себе в дзеркало. Ви комплексували через короткі ноги чи зелені очі? Спробуйте намалювати ланцюжок, починаючи від моменту що вам не подобається у собі і чому ви це хочете змінити. Якщо у вас такі бажання через слова рідних колись, в дитинстві - зрозумійте, це комплекс, який потрібно відкинути аби він не отруював вам життя. Не поспішайте змінюватись заради інших - подаруйте світові себе таким яким ви є і ви побачите, що це набагато краще.