Кожна людина хоча б раз але страждала від стресових ситуацій. Для багатьох такі події трапляються ледь не щодня. Як стрес відбивається на вас і чим загрожує - читайте у "Країні Здоров'я".
Зменшіть на себе навантаження
В першу чергу через постійні стреси страждають наднирники, адже саме вони відповідають за вироблення гормонів стресу. Якщо наднирники функціонують нормально, то це вказує, що гормональних порушень в організмі немає.
Зазвичай гормони, які виділяються при стресі вивільняються у кров після чого швидко виводяться з організму. Проте якщо людина переживає стреси занадто часто, гормони практично ніколи не виводяться з крові.
Значна концентрація гормонів в організму гальмує роботу гіпофізу, адже саме він регулює кількість гормонів, які виробляються в організмі. Через порушення у роботі гіпофіза можуть виникати різноманітні проблеми з діяльністю ендокринної системи.
У результаті цих порушень можуть виникати різноманітні проблеми з діяльність щитовидної залози, наднирників та репродуктивної системи. Порушення менструального циклу в такому випадку може сnати першим тривожним дзвіночком.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим небезпечний стафілокок для дітей?
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою