Як відомо, люди за біологічними ритмами поділяються на жайворонків, сов та голубів. Складний ритм життя, інтернет, який не відпускає поспати - це лише кілька причин того що більшість з нас сови. Якщо ви замітили що такий ритм почав ускладнювати вам життя, спробуйте перетворити себе у жайворонка. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Прислухайтесь до організму
Непохитна статистика стверджує, що серед молоді сов - приблизно половина. До 30-50 років їх кількість знижується до 30%, а серед 50-55 літніх сов зустрічаються одиниці.
Це може говорити про те, що совізм не що інше, як звичка, а не персональні біоритми. І ця звичка пов'язана з пізніми прогулянками, засиджуванням біля комп'ютера або телевізора. З віком люди більше прислухаються до себе, перестають дотримуватись звичк все цікаве та потрібне робити вночі, звички, яка призводить до вбивання власного здоров'я, самопочуття і настрою.
Керуючись знаннями психології, ми знаємо, що будь-яка звичка може сформуватися за 3 тижні. А це означає, що якщо вам набридли ранкові муки, від них можна позбутися за 21 день. Правда, протягом 21 дня ви можете по-різному себе почувати. Але вже через 2 тижні ранні підйоми покажуть вам перші плоди, а через місяць ви відчуєте себе абсолютно іншою людиною, а саме ранньою пташкою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен