Пам'ятай про те, що всі ми люди, і нам властиво помилятися. Нічого смертельного в помилках немає, більше того — на них вчаться! Поганий досвід — теж досвід. Головне: запрограмуй себе на те, що якщо ти спробуєш, нічого поганого не трапиться. Не вийшло — така доля, зробимо висновки, вийшло — молодець.
Не бійся говорити з близькими людьми про свої проблеми і переживання, можна навіть піти до психолога. Ніхто не буде вважати тебе слабкою і нюнею, фахівці для цього і потрібні, щоб допомагати відкривати себе і справлятися з внутрішніми проблемами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчимось швидко приймати рішення: 9 порад від психологівСтворюй такі ситуації, в яких вже не можна здати назад. Наприклад, якщо ти прийшла в басейн, обов'язково пірни. Далі вже потрібно плавати, сухою звідти тобі вже не вийти. Уяви момент, коли ти прийшла до лікаря. Заходиш і розумієш, що хворий зуб точно вирвуть. Ти ж не втечеш звідти з криками: «Боюся»?
Будь готовою до того, що відразу позбутися страху невдачі може і не вийти. Не настроюйся на погане, але і не думай тільки про успіх. Як кажуть, «Готуйся до гіршого, але сподівайся на краще». Взагалі забудь про поняття «невдача» і «успіх». Все, що відбувається, дозволяє нам розвиватися, отримувати оцінку своїм і чужим діям, робить нас сильнішими і досвідченішими. Так хіба це погано? Знайди мотивацію. Вона повинна бути сильною, щоб ти дійсно робила все для того, щоб досягти мети. Доводь не іншим, а в першу чергу собі, що ти гідна більшого. Не шкодуй себе. Жалість — одне з найгірших почуттів.