1. Складай план дня з вечора. У ньому чітко розстав акценти й виділи важливі справи.
2. Створи часові рамки. У них чітко розписуй, скільки часу відводиться на пробудження, ранкові процедури, сніданок, дорогу на роботу та інші справи. Корегуй свій план, відштовхуючись не від бажання поспати чи довше обідати, а від чіткого графіка компанії.
3. Бери час «про запас». Розписуючи графік, вважай, що для всіх дій знадобиться більше часу, ніж зазвичай, таким чином, у тебе з'являться вільні хвилинки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як побороти апатію: що робити коли нічого не хочеться4. Продумуй гардероб здалеку. Якщо ти обираєш одяг більше ніж 5-10 хвилин - найімовірніше, ти вже запізнишся. Тому старайся з вечора обдумувати гардероб на наступний день.
5. Переведи годинник на 10 хвилин вперед. Коли ти знаєш, що годинник поспішає на кілька хвилин - навряд чи заб'єш тривогу. Але коли візуально помітна різниця в 10 хвилин - починаєш хвилюватися і поспішати.
6. Постав за мету приходити раніше. До цього звикнути непросто, але можливо. Краще прийти на роботу на 5 хвилин раніше, спокійно перевдягнутися, випити кави і почати день, ніж похапцем забігти в офіс і намагатися прийти в себе ще близько години.