1. Почни з зарядки вранці. Тіло повинне звикнути, що ти приділяєш йому увагу. Мозок засвоїть, що ти собою займаєшся і сама собі не байдужа.
2. Вироби звичку правильно дихати. Здорово завести звичку щодня робити дихальну гімнастику - так само, як і чистити зуби. Навчившись концентруватися на диханні, ти при необхідності даси відсіч стресу.
3. Роби гімнастику для обличчя. Вся гама емоцій будується на шести опорах - здивування, страх, злість, відраза, сум і радість. Гримасуй перед дзеркалом, особливо, коли переживаєш складну ситуацію. Замість того щоб її «обслуговувати», нескінченно обговорюючи, розповідати, яка ти бідна-нещасна, стань перед дзеркалом і покривлявся: «Як я виглядаю, коли злюся? А коли радію? А коли відчуваю огиду? »
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому ви досі самотні: 4 пояснення4. Тримай поставу! Сутуляться тривожні і невпевнені в собі люди. Керуй цим! Це теж профілактика стресу: адже коли голова втягнута і очі дивляться в землю, навколишні підсвідомо зчитують, що ти напружена і тривожна. Вони вже не вступають в контакт, не пропонують допомоги - відкидають тебе, і ти стаєш ще тривожніше. Коли тримаєш спину, ти відчуваєш себе сильніше.
5. Стеж за голосом. Це індикатор твого настрою, як і усмішка. Цим потрібно управляти! Записуй голос в спокійному, а потім у тривожному стані, і працюй над цим. Вчися управляти інтонаціями. Ти захищаєш себе від підсвідомих реакцій оточуючих і настроюєш себе і їх на позитив.